פוליש רצפות

פוליש רצפות

פוליש רצפות או ניקוי מרצפות הינו דרך יעילה לחידוש הרצפה, לאחר מספר שנים או לאחר שיפוץ ואפילו לאחר רכישה של דירה או בית חדש אנחנו מגלים שהרצפה כבר לא מבריקה או ישנם כתמים של צבע ישן, הרבה סימנים לא נעימים. פוליש יכול לגרום לרצפה להיות נקייה ואפילו מבריקה כמו יהלום, פוליש קריסטל הינו הפוליש שכולם אוהבים, אומנם בדרך כלל פוליש קריסטל מתבצע רק בבית עסקים כמו בית מלון או מסעדה, לובי של בניין, אך גם בדירה פרטית אנשים חושקים ללכת על רצפה מבריקה כמו יהלום. הפתרון? פוליש קריסטל דרגה 5.

איך פוליש וניקוי רצפות או מרצפות יכול להיטב ?

כאשר אנחנו מגיעים אליכם כדי לבצע את אחד השירותים, כגון ניקוי, פוליש, הברקה של רצפה, אנחנו קודם מבצעים שאיבה או שימוש במטאטא כדי לוודא שאין דברים על השכבה העליונה של הרצפה דבר אשר יכול לגרום לנזק למרצפות בעת שימוש מכונת הפוליש. לאחר מכן מכינים את החומר ניקוי הראשון שבו אנחנו מבצעים חיטוי והסרה של ליכלוך קשה ואפילו סימנים של רהיטים או נעלים או צבע, ואז לאחר תהליך זה, אנחנו מכינים את הרצפה וגם את החומר הנוסף להתחיל בתהליך ההברקה של הרצפה, ישנם מספר דרגות של רמת הפוליש-הברקה של הרצפה, לרוב אנשים בוחרים דרגת פוליש קריסטל מספר 3, מדוע? ככל שעולים בדרגת הפוליש, הרצפה הופכת להיות מאוד מחליקה ודבר זה גורם לתחושת חוסר ביטחון לצעוד בבטחה על הרצפה.

 

אנחנו מבצעים כמעט על כל סוגי הרצפות ניקוי-חידוש ופוליש קריסטל, בלטות ישנות או אבן טבעית, שיש ועוד, ישנו פתרון ניקוי רצפה עלידי שימוש בחומרים מתאימים.

קרצוף הרצפה הינו תהליך ראשון ויעיל ואפילו זול, זה למעשה הדרך הטובה להחזיר את הרצפה לשלב הראשון שלה לאחר ההתקנה. בדרך כלל קרצוף מתבצע לאחר מעבר דירה או שיפוץ , ישנם מקרים שמבצעים פוליש קריסטל לרצפה אך התוצאה לא מספקת ונדרש לעשות קרצוף.